Праві консерватори, «Булава» та Всеукраїнська партія “Нова Сила та Громадянський конституційний конгрес” підтримують протест Всеукраїнського руху «За сім’ю» щодо спроб легалізації гомосексуалізму в Україні та намагання зруйнувати національні сімейні цінності

simeyni_tsinnosti14 травня 2013 року, у вівторок о 10.00 у Верховній Раді України другим питанням в порядку денному поставлено на голосування законопроект №2342 «Про запобігання та протидію дискримінації в Україні». У разі прийняття гомосексуалісти отримають всебічний захист від будь якої дискримінації на роботі чи в суспільстві, а за будь яку критику даної поведінки, чи засудження тепер буде кримінальне переслідування аж до тюремного ув’язнення. В першу чергу це торкнеться пасторів, священників та церков, що виступають проти цього явища. У разі прийняття законопроекту № 2342 під виглядом протидії дискримінації буде заборонена будь-яка критика, громадські заходи або обмеження дій сексуальних меншин, а також під виглядом «запобігання дискримінації» вони отримають нечувану свободу діяльності і юридичний захист.

Вказаним законопроектом пропонується внести до діючого законодавства низку суперечливих норм, щодо дискримінації, до якої пропонується включити і «сексуальну орієнтацію», що у разі прийняття створить у правовому полі ряд законодавчих колізій, які спровокують суспільне напруження та можуть викликати значні суспільні протистояння. Зокрема, згідно законопроекту №2342, у Законі України “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні” п. 3,5,6 вводяться розмиті поняття «оголошений намір про дискримінацію» та «пособництво у дискримінації». Розмите формулювання цих та інших понять дає змогу представникам сексуальних меншин подавати позов до суду та вважати дискримінацією будь-які критичні думки стосовно них, в тому числі висловлені публічно, зокрема, священиками під час читання Біблії. З іншого боку такі позови сексуальних меншин до священників можна розцінювати, як дискримінацію за релігійними переконаннями, що викличе значне хвилювання у релігійному середовищі. Тобто в даному вигляді законопроект є суперечливим та завідома провокує суспільне напруження та протистояння.

– Чи дамо ми зруйнувати наші тисячолітні сімейні цінності?

– Чи хочемо ми допустити, щоб нашим дітям примусово викладали курси гомосексуальної освіти?

– Чи дозволимо, щоб дітей віддавали на усиновлення збоченцям?

– Чи дамо прийняти закон, що заборонить нам засуджувати гомосексуалізм?

– Чи хочеш жити в країні де будуть дозволені всі збочення крім традиційних сімейних цінностей?

Якщо ти не хочеш допустити цього, тоді виступи проти прийняття законопроекту №2342 «Про запобігання та протидію дискримінації в Україні”.

ОСНОВНІ НЕБЕЗПЕКИ

законопроекту №2342

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України

щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».

1) До законодавства України вперше вводиться термін «сексуальна орієнтація» (стаття Стаття 21. Кодексу законів про працю).

Під приводом «захисту від дискримінації» гомосексуалісти та лесбіянки зможуть вимагати не тільки безперешкодне право на будь яку роботу, але й право на усиновлення дітей, роботу в дитячих садках, проведення в школах навчальних програм щодо популяризації серед учнів одностатевих стосунків та гомосексуалізму.

2) До законів пропонується ввести безпрецедентні поняття:

– оголошений намір про дискримінацію, – непряма дискримінація,

– підбурювання до дискримінації, – пособництво у дискримінації
(ст. 1 та 5 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).
Розмиті терміни щодо дискримінації дають судовій владі необмежені можливості для переслідування всіх хто є проти діяльності сексуальних меншин. Адже тепер будь яку критику чи незгоду з діями сексуальних меншин можуть підвести під кримінальну статтю, назвавши це або – оголошений намір про дискримінацію, або непряма дискримінація, або підбурювання до дискримінації, або пособництво у дискримінації.

3) Даним законопроектом посилюється сила відповідальності за дискримінацію, а саме: адміністративна, цивільна і кримінальна!!!

(ст. 16 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).

4)Одна з найнебезпечніших ініціатив законопроекту стосується ст. 60 цивільного процесуального кодексу України, а саме:

у разі наведення позивачем (тобто гомосексуалістом) фактів, які дозволяють припустити, що мала місце дискримінація, обов’язок доводити необґрунтованість позовних вимог у цій частині покладається на відповідача (тобто на тих хто був проти гомосексуалістів).
Тобто, тепер гомосексуалісти не повинні доводити, що ви їх дискримінували, наприклад під час участі в телепередачі, чи на богослужінні назвали, що це збочення або неподобство. Тепер їм достатньо надати відеозапис або інформацію зі ЗМІ де ви щось про них сказали – а ви вже будете зобов’язані доводити, що своїми словами ви не дискримінували геїв, або не підбурювали громадськість до цього!!!

Після прийняття цієї норми, слід очікувати величезну кількість судових позовів до всіх моральних людей і найперше на священників.

5) Законом вводиться чітка заборона для ВСІХ, а саме: органів державної влади, юридичних та фізичних осібздійснювати будь-яку дискримінацію. (ст. 6 ЗУ Про засади запобігання дискримінації).

Ця норма означає що критикувати гомосексуалістів тепер не буде мати права ні яка організація, в тому числі церква, а також проста людина! Інакше кримінальна справа!

_____________________

Голові Фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

у Верховній Раді України VII скликання

Єфремову О.С.

 

Голові Фракції Всеукраїнського

об’єднання “Батьківщина”

Яценюку А.П.

 

Голові Фракції Політичної партії “УДАР”

(Український Демократичний Альянс

за Реформи) Віталія Кличка”

Кличку В.В.

 

Голові Фракції Всеукраїнське

об’єднання “Свобода”

Тягнибоку О.Я.

 

Голові Фракції Комуністичної

партії України

Симоненку П.М.

 

(вул. Грушевського, 5 , м.Київ,01008)

 

ЗВЕРНЕННЯ

            Я, як громадянин України глибоко стурбований внесенням до Верховної Ради України вельми суперечливого законопроекту №2342 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні», який не пройшов громадського обговорення та викликав широкий громадський резонанс.

Даним законопроектом пропонується внести до діючого законодавства ряд  суперечливих норм, щодо дискримінації, до якої пропонується включити  і «сексуальну орієнтацію», що у разі прийняття створить у правовому полі ряд законодавчих колізій, які спровокують суспільне напруження та можуть викликати значні суспільні протистояння.

Зокрема, згідно законопроекту №2342,  у Законі України “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні” п. 3,5,6 вводяться розмиті поняття «непряма дискримінація», «оголошений намір про дискримінацію» та «пособництво у дискримінації». Розмите формулювання цих понять дає змогу представникам сексуальних меншин подавати позов до суду та вважати дискримінацією будь-які критичні думки стосовно них, в тому числі висловлені публічно, зокрема, священиками під час читання Біблії. З іншого боку такі позови сексуальних меншин до священників можна розцінювати, як дискримінацію за релігійною ознакою, за релігійними переконаннями. Тобто в даному вигляді законопроект є суперечливим та завідома провокує суспільне напруження та протистояння.

Зважаючи на вищевикладені аргументи, вимагаємо:

1.         Терміново відкликати та не голосувати законопроект №2342 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».

2.         З метою захисту суспільства та дітей від негативного впливу, терміново  розглянути у другому  читанні законопроект № 0945 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір).

 

З повагою,

____________________________      П.І.Б.___________________________підпис

 

____________________________       П.І.Б.___________________________підпис

 

____________________________       П.І.Б.___________________________підпис

 

____________________________       П.І.Б.___________________________підпис

 

Tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.