У 95-ту річницю проголошення Української Держави 1918 р.

image001129 квітня 2013 р. на Софіївській площі відбулася панахида по гетьману П.Скоропадському та усіх полеглих за українську державність. Акція була присвячена 95-й річниці з дня проголошення Української Держави Павлом Скоропадським. Вступну промову під дзвіницею Софіївського собору виголосив лідер українського право-консервативного руху і політпроекту “Булава” доктор історичних наук Павло Гай-Нижник, після чого панахиду провів отець Іван (УПЦ КП).

95richnycya_getmanatu1

По панахиді відбулися об’єднані збори молодіжного крила право-консервативного руху, політпроекту “Булава” та право-націоналістичних груп Києва на яких було узгоджено плани спільних дій щодо боротьби з нелегальними мігрантами, підтримки українського молодіжного та націонал-патріотичного руху, протидії псевдоопозиції й антинаціональному деспотичному режиму, що встановлюється в Україні, а також поширення правої ідеології серед молоді столиці та України.

95richnycya_getmanatu2

Зокрема П.Гай-Нижник зазначив, що Гетьманат, встановлений 1918 року було зруйновано спільними зусиллями українських соціалістичних космополітів та більшовицьких окупантів. Він також наголосив, що «сучасна модель української державності є нежиттєздатною, а існуючий режим – нелігитимним і злочинним, що тримається на неосталінській радянській (осучасненій) моделі та за підтримки кланової магнатерії. Відтак такий режим має бути зметеним, а модель, що є прогнилою і застарілою, – має бути зруйнованою. Ми повинні зруйнувати існуючу нині псевдодемократію, заборонити пропаганду мультикультуралізму й встановити дійсне народовладдя, відновити владу українців в Україні на засадах націоналіоналізму та традиціоналізму, поширювати право-консервативну ідеологію та культ чистоти нації».

95richnycya_getmanatu3

Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.