Відкрите звернення до громадян України

nagornyiНагорний Дмитро

Дорогі українці!

Події останнього часу і ваша стурбованість, вболівання за долю нашої рідної країни, змусила мене звернутися до лідерів нашої опозиції. Шановні друзі! Випадок долі надав вам можливість перемогти на виборах і зробити так, щоб українці пишалися своєю країною! Чи усвідомлюєте ви це? Останні вибори столичного міського голови показали, що ні. Мої земляки кияни, проголосувавши за Турчинова, Кличка, Катеринчука, віддали за них голосів набагато більше, ніж за людину, з якої сміється увесь світ. Ви розшматували голоси і перетворили волю киян у посміховисько. Ви несете відповідальність перед тими хто вам повірив. У вас не виявилося розуму – красиві, сильні і розумні програли психічно хворій людині… А на останніх виборах до ВР фішкою була битва УДАРу проти «Свободи» і «Батьківщини»…

Що вам треба зараз зробити? Ініціювати і провести Референдум по скасуванню Інституту президента в Україні. Зібрати підписів людей більше, ніж набрав голосів діючий президент…Потім згідно закону дострокові парламентські вибори. Піти єдиною політичною партією на вибори – Це має бути ВО «Свобода», посилена порядними, чесними людьми які є борцями за Україну!! Єдиний список на усіх 225 мажоритарних округах. Відмежуватися від усіх хто імітує опозиційність і є людьми режиму бандократії.

Ви чудово знаєте, що вони НІКОЛИ не проголосують за українські закони. Не повинно в списках бути жодної людини, що є аморальною і дискредитувала ідеали добра, честі і порядності… Ось перша десятка списку і квоти для усіх партій, які є справді опозиційні. 1. Ліна Костенко, 2. Олег Тягнибок, 3. Сергій Іщенко, 4. Ірина Фаріон, 5. Павло Гай-Нижник, 6. Ігор Мірошниченко, 7. Андрій Шкіль, 8. Олесь Доній, 9. Тетяна Коліщинська, 10. Василь Шкляр. Далі за квотами – наприклад: «Батьківщина» має – 12, 19, 23, 31 місце, «Свобода» – 14, 16, 29, 32… І так усі до 225 місць у списку… Аналогічно і по регіонам виписані усі 225 мажоритарних округів. Ніяких взаємних поборювань.

Враховуючи ситуацію в країні, коли бандити голосують за своїх, хворі на голову за божевільних, а чесні люди за порядних політиків, наша партія,з гаслом – «З любов’ю до України» може набрати абсолютну більшість у всіх регіонах країни! Звісно, що у програмі має бути націоналізація стратегічних об’єктів, страхова і доступна безкоштовна медицина, справедливі податки які регулюють рівень доходів – максимальна різниця – 8 раз. Люстрація, заборона телереклами в такому вигляді, яка руйнує психіку людей! Винести на Всенародний референдум – Перетворення України в парламентську республіку, на чолі з гетьманом, гарантом Конституції, якого всенародно обирають громадяни України. Реорганізацію – ліквідацію АРК. І областей, а натомість утворення земель, на кшталт – Галичина, Таврида, Сіверщина, Волинь тощо… Денонсація усіх антиукраїнських угод Максимально сприяти в усіх сферах життя країни використання державної української мови!

З повагою чемпіон світу з інтелектуальних ігор, володар титулу «Найрозумніша людина планети» Дмитро Нагорний

16 червня 2013 р.

Tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.