Гасло забріханого режиму Гройсмана –Порошенка: Смерть ученим й вчителям – злато “псам” і лихварям! Люд простий хай жебракує –клептомафія панує!

hai-nyzhnykПавло Гай-Нижник

Українці, напівграмотний Гройсман, який у Верховній Раді спілкується в урядовій ложі з колегами російською мовою й у ній же обкладає міністрів погрозами та московською лайкою (матом), якось пафосно пообіцяв: “Я вам покажу, що таке управління державою!”. Показує… Тарифами на комунальні послуги й мафієнізацією держави. А от тепер й пр оектом бюджету на 2017 рік покаже вам ще й місце для остаточного зубожіння вчителів, лікарів, вчених й що таке геноцид освіти й науки під брехливі промови про шалені успіхи уряду!

А тепер ще й покаже, на кого цей новостворюваний режим опиратиметься у цементуванні своєї системи кругової поруки та смертного засосу між олігархатом та плутократію!

Отже, Кабінет міністрів пропонує виділити у 2017 році на фінансування Національної поліції України 15 млрд 429 млн грн, що 10% більше, ніж у 2016 році (13 млрд 664 млн грн).

У цілому Кабмін пропонує збільшити видатки на Міністерство внутрішніх справ також на 10% – з 37 млрд 247 млн грн до 41 млрд 387 млн грн. При цьому витрати на Генеральну прокуратуру зростуть на 40% – з 3 млн 305 млн грн до 4 млрд 649 млн грн. Уряд також пропонує збільшити витрати на Національне антикорупційне бюро на 60% – з 489 млн грн до 774 млн грн.

Віват, поліцейська держава лихварів і злодіїв з примітивізованою й затканою у злидні освітою, голодним селянством й убитою наукою.

Додам принагідно, що у Києві кандидат історичних наук в одному з інститутів Національної академії наук України отримав аванс – 900 грн. Хто ж протистоятиме “рускаму міру” чи кресам “від можа до можа”? Хто стоятиме на сторожі свідомості й розуму наших дітей, нашої нації, на духовній міці українського світу та його історичної й національної пам’яті?! Гройсман чи Вальцман? Луценко чи Аваков? Повзуча русифікація, показуха та імітація? Отож…

Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.