«БУЛАВА» підтримує звернення та протест наших друзів з ГО «Чесне слово» щодо заборони приїзду в Україну путінського агента Кирила Гундяєва, що називає себе патріархом РПЦ Кирилом, та щодо діяльності в Україні делегації РПЦ на чолі з Іларіоном

Президентові України П. Порошенку

Прем’єр-міністрові України А. Яценюку

Генеральному прокуророві України В. Яремі

 

Звернення

ВГО «Чесне слово» з приводу можливого приїзду в Україну для участі у Соборі Української Православної Церкви громадянина РФ Кирила Гундяєва

 

Пане Президенте! Пане Прем’єр-міністре України! Пане  Генеральний прокуроре України!

5 липня відійшов у Вічність митрополит УПЦ Володимир (Сабодан). 13 серпня 2013 р. має відбутися Собор УПЦ, на якому оберуть нового церковного ієрарха.  Як стало відомо, серед осіб, які висловили намір прибути в Україну для участі, є і громадянин РФ Кирило Гундяєв.

ВГО «Чесне слово» звертається до вас з вимогою заборонити приїзд в Україну представників Російської Православної Церкви. Структура Московського патріархату у дійсності є тоталітарною сектою, яка активно взаємодіє з ФСБ, ГУР, ФСО та іншими спеціальними структурами Російської держави. В умовах повномасштабної війни з російськими найманцями та провокаторами на Сході України такий візит є неприпустимим. Просимо СБУ та МВС України звернути увагу на діяльність в Україні делегації РПЦ на чолі з Іларіоном. Традиційно такі делегації є інструментом не просто впливу, а тиску на позиції українських ієрархів.

Вважаємо, що вибори церковного очільника Української Православної Церкви, яка силою й неканонічними методами була підпорядкована Московському Патріархату, мають проходити без зовнішнього втручання.

У разі ігнорування наших вимог ми готові оголосити мобілізацію українських патріотів навколо місця проведення Собору, який має пройти у Києві 13 серпня 2014 р. у Києво-Печерській Лаврі. Запевняємо, що закличемо усіх небайдужих українців сказати своє рішуче «ні!» свавіллю запопадливих виконавців волі кремлівських політичних чинників.

Клір Української Православної Церкви, яка зараз знаходиться у формальній канонічній єдності з Московським Патріархатом, має визначитися на чиєму вони боці. У разі підтримки московського ставленика вони мають залишити терени України і шукати собі приходи у Російській Федерації.

Ми готові мобілізувати членів молодіжно-активного крила (Варти) Чесного слова для акцій протидії російському впливу.

Слава Україні! Ми переможемо! Ніщо не може зупинити ідею, час якої настав.

Підтримуємо. «БУЛАВА»

 

Центральна рада Чесного слова

12 липня 2014 р.

Просимо СБУ та МВС України звернути увагу на діяльність в Україні делегації РПЦ на чолі з Іларіоном.

У разі ігнорування наших вимог ми готові оголосити мобілізацію українських патріотів навколо місця проведення Собору, який має пройти у Києві 13 серпня 2014 р. у Києво-Печерській Лаврі. Запевняємо, що закличемо усіх небайдужих українців сказати своє рішуче «ні!»

Ми готові мобілізувати членів молодіжно-активного крила (Варти) Чесного слова для акцій протидії російському впливу.

Ніщо не може зупинити ідею, час якої настав.

 

Підтримуємо. «БУЛАВА»

Tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.