У Києві пікетували відділення міліції

Близько сотні молодих людей мітингували проти дій міліції щодо учасників суботньої акції протесту біля редакції газети «Вести» під стінами Шевченківського районного управління внутрішніх справ у м. Києві.

Про це повідомив кореспондент Укрінформу з місця події.

«Мета акції – передати звернення про недопущення репресій проти учасників національно-патріотичного руху та членів АТО», – розповів прес-секретар ВГО «Чесне слово», яка виступила організатором заходу, Олег Поповичук.

За його словами, молодь вийшла, аби попередити можливі подальші неправомірні переслідування учасників протесту біля газети «Вести» 5 липня, оскільки міліція за результатом цих подій відкрила кримінальну справу.

Водночас начальник Шевченківського РУ ГУМВС Україні в м. Києві Руслан Осипенко, який вийшов до мітингувальників, зазначив, що правооронцями дійсно порушено справу за фактом хуліганства в громадському місці 5 липня, адже мирне висловлення невдоволення щодо тиражів і тематики газети «Вести» завершилася пошкодженням майна. Перевірка триває.

Акція тривала близько півгодини: після перемовин керівництва управління міліції та організаторів, останні оголосили про її завершення.

«Акція відбулася без порушення законодавства, оскільки заявка на її проведення була офіційно попередньо надана. Ми поспілкувалися з організаторами, почули їх, вони почули нас… Домовилися, що перевірка (подій біля «Вестєй» – Ред.) триватиме виключно в рамках правового поля, й обмінялися контактами», – резюмував Осипенко

Bookmark the permalink.