Передвиборна програма
ПОБЕРЕЖНОГО ОЛЕГА ВОЛОДИМИРОВИЧА

побережний«Не наступаймо  знову на граблі,

      Не продаваймо голос свій нізащо

                              За гречку, долари, рублі,

                                   Не буде ж бо від цього краще…

                                      Не бійтесь, гірше вже не буде

                  І голос ваш багато значить..

                                  Не помиліться знову, люди,

    Бо діти цього не пробачать!»

                                                                                             О.Побережний

Майдан породив запит на якісні та реальні зміни не тільки правової, політичної та економічної систем, а й на нових політиків, здатних усе це реалізувати.  Сьогодні, як ніколи, країні потрібні патріотичні, порядні та професійні парламентарі, які не обтяжені корупцією, партійними та родинними інтересами, здатні врятувати Україну від зовнішнього ворога, вивести країну із важкої соціально-економічної ситуації.

  Анексія Криму та Севастополя, військова агресія Росії на Сході України, зниження рівня життя громадян, стрімке зростання цін, безробіття, свавілля та безкарність чиновників,  корупція, неможливість отримати якісну медичну допомогу, занепад наших міст та сіл,  – усе це стало символом  життя останніх років.

Я, Олег  ПОБЕРЕЖНИЙ, який народився і проживаю на території виборчого округу № 13, маючи управлінську, фінансово – економічну та історично – правову освіти, значний досвід роботи,  висуваю свою кандидатуру в народні депутати України та іду до Верховної Ради не шукати депутатської недоторканості чи примножити свої статки, а  слугувати своїм виборцям у справі захисту їх прав та  покращення життєвих умов, досягнення миру та процвітання країни.

 Не обіцяю вам, що відразу вирішу усі проблеми,  але запевняю, що постійно буду відстоювати та захищати інтереси своїх земляків.   Я добре знаю потреби та не вирішені питання Хмільницького, Козятинського та Калинівського районів. Тільки разом, тільки з чистою совістю та великим бажанням блага нашим дітям та рідній землі, ми зможемо перемогти та усе здійснити.

Я маю чітку та реальну ПРОГРАМУ дій.  В першу чергу необхідно:

– ввести надзвичайний стан на окупованій території, прийняти нову військову стратегію України, відновити та зміцнити кордони з Росією та Придністров ‘ям;

– використати усі механізми та важелі для повернення анексованого Криму;

– внести зміни до Закону про особливий  порядок місцевого самоврядування в окремих районах  Донецької та Луганської областей;

– розглянути питання скасування позаблокового статусу та відновлення ядерного потенціалу України;

– прийняти Закон «Про відбудову Донбасу та створення спеціальної економічної зони із особливим режимом інвестування»;

– прийняти Програму сприяння біженцям та переселенцям;

– внести зміни до Закону про люстрацію;

– розробити Концепцію національного економічного та духовного відродження України, Програму військово-патріотичного виховання молоді.

– не допустити законодавчого запровадження ринку землі;

– відмінити медичну реформу та законодавчо встановити мінімальний бюджетний рівень фінансування медицини, освіти, культури;

– прийняти Інвестиційний та Виборчий кодекси України;

– прийняти Закон «Про пріоритетність розвитку сільської місцевості» тощо.

Перезавантаження влади, деолігархізація економіки, притягнення до відповідальності злодіїв та злочинців, нова кадрова політика, дієві реформи, які б стимулювали творчу енергію і активне підприємництво, забезпечили безбідне життя своїх громадян – цього чекає країна та  кожен із нас після Революції Гідності. ЗНАЮ. ЗМОЖУ. ЗРОБЛЮ.  Слава Україні!

 

Bookmark the permalink.