В очікуванні затягування “кволої” війни й піррової “перемоги” Порошенка-2 або ж – прозріння нації

ю1Павло Гай-Нижник

Тут нещодавно в мережі пошири вигадку, що 17 серпня 1918 р. гетьман П.Скоропадський встановив 8-годинний робочий день.

От провладні журналісти тролять пропозицію Януковича щодо очної ставки з Порошенком, Кличком, Яценюком та іншою нинішньою владною кодлою й сміються, що той не хоче для цього приїхати до Києва… Він, звісно ж, не приїде… Бо тут, йому буде кирдик у прямому сенсі цього слова. А от щодо очної ставки – цікавенько було б.

От, наприклад, із Порошенком! А що? Порошенку як співзасновнику Партії регіонів, двічі міністру в уряді Азарова/Януковича, багаторічному торгашу і баризі, який успішно розвивався й при Кучмі й при прем’єрстві Януковича, гадаю, буде що згадати про своє спільне з ним минуле… Або ж про бізнес в Росії під час війни чи про севастопольський заводик тощо… А Яценючок скільки цікавого міг би згадати про себе й свій гидотний шлях у політиці за цей час у розмові з Януковичем! Чи не так? Може, в перспективі, й на нарах… Тому й цих очних ставок і суду над Януковичем ніколи не буде!

А що буде? Буде затягування цієї “кволої” війни з Росією й шантажування нею українців і буде безпринципна та ница війна за другий термін президенства Порошенка із запасним кандидатом (адже й це кудло до тюрми не хоче)… Поразки видаватимуться за перемоги… Ну й, безперечно, буде втілення в життя змови з Кремлем, зміна Конституції, імітація реформ, які, насправді, лише цементуватимуть новосформований союз плутократії, маронеточних партійних сект та лояльної олігархії в новітній спрут удержавленої мафії. І оголошення піррової перемоги… над власним народом та державністю!

Інших, незгодних та потенційних серьйозних суперників-конкурентів “зареформують”. Процес вже розпочався і триває зі змінним успіхом під соусом підміни понять, “боротьби” з усіма на всіх фронтах, оманливими співами й тріумфальними фанфарами небачених досі успіхів України під блюзнірське глузування з людності та за умов катастрофічного посилення зубожіння народу загалом і перманетного животіння кожного пересічного українця зокрема…

Так буде, якщо ми не прозріємо й дозволимо їм цю історичну державно-політичну авантюру…

 

Bookmark the permalink.