Порошенко – це Янукович навиворіт (або реінкарнація нелегітимності)

hai-nyzhnykПавло Гай-Нижник

Декомунізація кажете? Дерадянизація? Депутінізація?

На світлині нижче – показова дійсність української влади… Усе навиворіт: кольори Державного Герба України та дві особи, що з якогось дива вважаються «державною символікою»!

symvolika

З якими світоглядними і цивілізаційними цінностями приходить нова/стара українська влада у деокуповані терени й демонструє по усій Україні? Чим вона відрізняється від Брєжнєва, Путіна, Кучми, Януковича?! Риторикою про цінності, які по факту виявляються порожнечею облудливих слів? Чи з невиліковною хворобою чванства ницості та підлабузництва, що є нічим іншим як трупним присмерком минулого!

До речі, а чому не на іконостасі?

Прикро і соромно, смішно і жалюгідно, гидко й злісно!

Якийсь кіч абсурду і мімікрія вождизму як підсвідоме прагнення авторитаризму, імітація державництва й прихованого комплексу політичного ліліпутства!

Зараз усі розмірковують про завуальовані спроби Януковича повернутися в українську політику та державне життя… Сліпі – прозрійте… Він уже давно повернувся… Ім’я його – Порошенко (Янукович навиворіт). Остаточна реінкарнація незабаром (якщо ми, звісно ж, те дозволимо, заколихані побрехеньками його інфо-сирен).

П. П. Гай-Нижник

Tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.