Кому і чому потурає влада? І влада кого?

hai-nyzhnykПавло Гай-Нижник

Щодо нещодавнього захоплення першого поверху Київської міськради невідомими людьми у камуфляжній формі і побиття депутатів від «Свободи». Цей факт є дзеркалом нинішньої влади. Логіка тут має бути не в тому чиї то були тітушки, а в іншому…

Невідомі у камуфляжі (під час війни!) захоплюють адмінспоруду у столиці… Реакція влади – нуль! Побивають депутатів – реакція влади – нуль!

Питання: а в принципі, звідки хто знав чи то були тітушки, чи бандити, чи, може, колаборанти або ж російські терористи?..

Саме так розвивалися початкові події у Симферополі, Донецьку, Луганську тощо. І влада – бездіяльна… Прецеденти наявні. Тож, за такої ситуації, чи буде діяти поліція у випадкові подібних подій в інших містах – ні (бо перестраховуватимуться й вважатимуть, що це діяльність якихось провладних силових структур). Так вже було теж нещодавно у Дніпропетровську і Хмельницькому… А де гарантія, що то не ДРГ ворога і туди не завезли арсенал зброї? А де гарантія, що депутатів не візьмуть у заручники тощо. І лише тоді б почалася нова АТО? Чи не запізно?

Чому невідомих у військовій формі без розпізнавальних знаків не заарештували, або ж після попередження елементарно не знищили? Це прецедент, який був, є і буде використовуватись й на далі!

А отже, виходить, що київський міський голова Кличко, міністр внутрішніх справ Аваков, президент Порошенко злочинно потурають й сприяють своєю бездіяльністю й безкарністю злочинцям – чи то бандитизму, чи колабораціонізму, чи то російському тероризму?

Якщо ні, і то діялося з іхнього відома, то вони, однаково, причетні до цих цих «невідомих» у камуфляжах без розпізнавальних знаків людей!

Якщо влада діятиме методами бандитизму і тероризму, а не законними методами, та ще й ховається за безликими формуваннями невідомо (відомо) з кого – то це вже не законна влада, а мафія, що захопила владу і що діє відповідно до подібних принципів: кругова порука, нав’язування закону мовчання, сваволя, підкуп, залякування, здирництво власного народу, суцільна корупція на вищому державному рівні й олігархізація самої влади, підтримування атмосфери постійного страху в суспільстві шляхом нагнітання морального та фізичного страху, в тому числі такими методами, в тому числі й звинуваченнями усіх супротивників у співпраці з іншою державною мафіозно-терористичною владою (скажімо – кремлівською), в тому числі через спекуляцію війною тощо.

Так діє влада, що боїться народу, так діє влада, що боїться закону, так діє влада, що вважає себе над законом! А отже, що втрачає законність і власну легітимність!

А хіба з такими ведуть перемовини? Ні!

24 квітня 2016 р.

Tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Коментар до Кому і чому потурає влада? І влада кого?

  1. віктор

    Щось пригадався Сковорода всякому городу нрав і права. Той грабує, той руйнує, той не ситим оком поглядає. Це так потрібен буде Робіспєр, щоб зупинити цю вакхагалію грабежів, убивств, захоплень державних будівель., бандитських тарифів, що збагачують десяток олігархів. Платники тарифів вертають Фірташу, потім Укрнафтогазу, а за ними мабуть вже черга останню свитину зняти з дитини та вивезти в офшори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *