Українські традиціоналісти під посольством Франції вшанували пам’ять Домініка Веннера (ФОТО)

1 липня 2013 року українські традиціоналісти провели під посольством Франції у Києві акцію, присвячену сороковинам з дня загибелі 78-річного французького ученого Домініка Веннера, який застрелився у Соборі Паризької Богоматері, протестуючи проти легалізації у Франції одностатевих шлюбів.

Учасники акції тримали у руках державний прапор України та французький прапор династії Бурбонів – золоті лілеї на білому тлі. Вони принесли до посольства портрет Веннера і поклали до нього квіти.

Під час заходу виступали доктор історичних наук, голова політичного проекту “Булава” Павло Гай-Нижник, кандидат історичних наук Леонід Чупрій, аспірантка НАУКМА Олена Семеняка, філософ Едуард Юрченко, екс-політв’язень Ігор Гаркавенко та інші.

До посольства було передане звернення такого змісту:

ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ФРАНЦУЗЬКОЇ НАЦІЇ

Вчинок видатного сина Франції та Європи Домініка Веннера глибоко вразив усіх небайдужих українців. Цей постріл та його жертва не має піти у небуття. Вони є сигналом до пробудження та очищення для всіх європейців.

Європа зобов’язана відродитись. Повернути собі істинне обличчя. Сьогодні в лиці Республіки Франція ми бачимо гіркий приклад наслідків тотальної глобалізації та лібералізму. Тож не дивно, що саме корінні французи знаходяться в авангарді боротьби проти кінцевого знищення базових засад Старої Європи. Ми віримо, що це лише початок великого відродження нашої цивілізації.

На знак поваги до героїчного минулого французького народу та надії на його славне майбутнє, ми хочемо нагадати йому про його традиційний символ fleur de lys. Чимало славетних сторінок пов’язано з сучасним трикольоровим прапором. Та все ж він є символом багатьох неоднозначних моментів в історії Франції. Крім того, сучасний антифранцузький режим використовує цей символ у своїх інтересах. Тому саме лілею, як символ чистоти та оновлення, ми підняли на щит на знак поваги до братньої нам Франції.

Ми закликаємо наших європейських братів та сестер: ФРАНЦУЗИ, ПРОКИНЬТЕСЬ!”

venner(1)

dominik_venner

venner(2)

venner(3)

venner(4)

venner(5)

venner(7)

venner(6)

venner(8)

venner(9)

venner(10)

venner(11)

venner(12)venner(13)

venner(14)

venner(15)

venner(16)

venner(17)

venner(18)

http://bilozerska.livejournal.com/740687.html
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.