Павло Гай-Нижник: Світ мусить об’єднатися навколо України, аби зберегти себе, аби врятувати цивілізаційний поступ, аби прискорити смерть дракона та зруйнувати новітню імперію зла!

Світ мусить об’єднатися навколо України, аби зберегти себе, аби врятувати цивілізаційний поступ

Цивілізований світ (як християнський, так і ісламський; як буддистський чи юдейський, так і атеїстичний; як світ політичний, так і світ діловий) мусить усвідомити, що під личиною так званої керованої демократії у так званій Російській Федерації в Московії зросло, зшите чорними нитками смерті, чудовисько охлократичної тиранії в особі збоченого політичного (і не тільки) маніяка, який зубожілі народи свого ханату оповив тенетами невігластва, страху та омани й споює його отрутою всеохоплюючої ненависті та чванства зверхності, що живиться підсвідомим прагненням незрозумілої ницості свого тваринного становища. Прізвисько його – Путін, мета його – руйнування. Ця зажерливість не має розумного пояснення й не обумовлюється життєвою чи політичною логікою. Це – інстинкт. Це – некерований потяг до знищення та поработіння, підсвідоме прагнення нівелювати не лише усталені тисячоліттями людські цінності й вироблені правила співжиття, а й намагання опанувати, висміяти й вихолостити сутність, цілі та завдання світових релігій.

Світова спільнота мусить зрозуміти, що путінська Московія – держава-агресор за своїм нутром, що путінська імперія є не просто державою – спонсором тероризму, а й за своїм єством є державою-терористом! І на чолі цього божевільного, ницого і ненажерливого організму є той, хто прагне до переділу світу відповідно до навіяних його хворобливою уявою імперських марень.

Путін – схиблений параноїдальний карлик, що, гнаний своїми комплексами і маніями, прагне зруйнувати систему світової рівноваги та правила підтримки існуючого світоладу; Путін – виродок диявола, що, навіяний своїми маревами й потворною заздрістю, намагається занурити людство у хаос і зневіру й прищепити йому вірус морального і чеснотного падіння. Пошесть занепаду, що має надати йому можливість спробувати посіяти серед людей свої омани, страхи й невігластво й, поширюючи власну владу та владу своїх сатрапів, наблизити прихід кінця…, правити в якому буде гріх, страх і темінь, перманентна війна, злиденність і сльози з крові та втрат..

На шляху до здійснення цих намірів нині є Україна, Україна сьогодні протистоїть новозведеній імперії зла і саме Україна покладе початок її падінню! Тож світ (люди різних поглядів та віросповідань, держави з різними політичними і суспільними системами) мусить об’єднатися навколо України, аби зберегти себе, аби врятувати цивілізаційний поступ, аби прискорити смерть дракона та зруйнувати новітню імперію зла!

13 червня 2014 р.
© Гай-Нижник П.П.
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.