Гай-Нижник: 10 основних нагальних завдань сьогодення. Якими мають бути перші вимоги Правого Сектору та Майдану:

10 основних нагальних завдань сьогодення. Якими мають бути перші вимоги Правого Сектору та Майдану:

Перше: Негайне і беззастережне введення до складу уряду (у всі його міністерства) представників Правого Сектору та організацій Майдану і виведення з його складу тих осіб, які свого часу вже були на чолі міністерств і відомств за часів президерства Л.Кучми, В.Ющенка та В.Януковича.

Люстрація політична є в тому, що особи, які свого часу довели країну до кризи, що уможливила прихід до влади режиму Януковича, особи, що служили хунті й особи, що своєю ренегадсько-провокативною діяльністю вели закулісні перемовини із Януковичем-убивцею, не мають права посідати високі посади в уряді країни!

Друге: Негайне призначення виборів Верховної Ради України не пізніше як на травень – червень 2014 р.! Зрадницький антинародний склад нинішньої Верховної Ради не має ані морального, ані юридичного права видавати закони, постанови тощо, а також законодавчо діяти довше, ніж до часу нових виборів усіх рівнів!

Третє: Люстрація складу ЦВК!

Склад ЦВК має бути пересформований відповідно до нових політичних реалій України! Сьогоднішній склад ЦВК є нелегітимним й цілком здатним забезпечити продовження сумнівної практики своєї діяльності, яка була зцементована за режиму Януковича, а нині, за своїм складом, є цілком очевидним інструментом в руках однієї партії (“Батьківщина”) та в перспективі може бути використаний задля одного з претендентів (претендентки) на посаду Президента України.

Четверте: Нагальним завданням є вироблення нового закону (нової редакції закону) про вибори! Нинішній закон довів свою недосконалість та прошпариннивість.

П’яте: Категорична вимога нової Конституції України (нової редакції Конституції України), позаяк як сьогоднішня, так і попередня редакції Конституції засвідчили свою нездатність та застарілість щодо нової дійсності.

В новій Конституції, окрім іншого, має бути занотована стаття про право народу на против у випадку спроб узурпації влади, утиску прав і свобод людей, намаганням встановити диктарський режим тощо. Робота над новою редакцією Конституції має бути максимально прозорою та публічною, напрацювання мають оприлюднюватися й обговорюватися кожного тижня.

У робочій групі (комісії), під орудою Верховної Ради, мають працювати не партійні функціонери, не депутати, не директори (начальники) інституцій чи відомств, а фахівці та науковці.

Шосте: Термінове прийняття: Закону про скасування депутатської недоторканності (із збереження недоторканності за політичну діяльність).

Сьоме: Термінове прийняття: Закону про люстрацію.

Восьме: Термінове прийняття: Кодексу принципів політичної відповідальності.

Дев’яте: Реформа судової системи.

Десяте: Реформа МВС та органів Прокуратури

26 лютого 2014 р.

© Гай-Нижник П.П.
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.