Вітчизна має знати своїх сучасних «героїв»

Теза про те, що армія має підлягати тотальній люстрації має яскраве підтвердження!

 Як приклад – образ командувача військами оперативного командування «Північ» генерал-лейтенанта КОЛЕСНИКА Ігоря Івановича!

Цей військовий фахівець був призначений на посаду командира 13 АК (за його словами!!!), як прихильник «режиму», «донецький», уродженець м.Макіївка! Сам любив підкреслювати, що при формуванні оперативного командування «Північ» рішення про його призначення командувачем приймалося особисто В.Ф.Януковичем!

Під час подій зими  2013 -2014 року неодноразово ставив завдання підлеглим командирам щодо виявлення серед особового складу прихильників майдану  та вжиття проти них відповідних заходів впливу. В наказовому порядку примушував командирів підтримати звернення військовослужбовців ЗСУ до В.Ф.Януковича, щодо наведення порядку в державі.

Навіть у ці складні для України часи, продовжує підтримувати активні стосунки з військовослужбовцями ЗС РФ.

Чим відзначився цей видатний військовий стратег?

– Перебуваючи на посаді командира 13 армійського корпусу допустив розкрадання пального (близько 100 тон);

– Перебуваючи на посаді командира 51 омбр – допускав розкрадання військового майна (неконтрольоване розбирання будівель вивільнених військових містечок);

– Перебуваючи на посаді командира 7 мп 24 мд неодноразово виділяв особовий склад «на панщину» (солдати працювали на  лакофарбовому заводі та заводі «Електрон» м.Львова).

Крім того, відмічається пристрасть до алкоголю.

У бутність його командиром 7 мп 24 мд, після вживання алкогольних напоїв у кафе м.Львова викликав по тривозі розвідувальний підрозділ полку для «наведення порядку» серед відвідувачів. До речі, цей факт був старанно прихований від керівництва генерал-майором М.М.Куциним (на той час командиром 24 мд)!

Можна наводити безліч прикладів героїчних вчинків після вживання алкогольних напоїв, однак най яскравішими є наступні:

– травень 2011 року – після запою фізично не зміг прийняти рішення з приводу крадіжки гранат зі складу 55 полку зв`язку. Як наслідок – був переміщений на іншу посаду у Командуванні Сухопутних військ ЗС України.

– У 2013 році мали місце тривалі запої, факти яких фіксувалися керівництвом Командування Сухопутних військ ЗС України. Однак полководець залишався на посаді, тому що вказані факти приховувалися тодішнім керівництвом Генерального штабу ЗС України

– У березні 2014 року, після надмірного вживання алкоголю не зміг прийняти рішення щодо зміни у оперативній обстановці у зоні відповідальності! На очах у багатьох підлеглих!

Такі фахівці стоять зараз на сторожі наших кордонів….

БУЛАВА

Tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.