ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ФРАНЦУЗЬКОЇ НАЦІЇ

venner(2)Вчинок видатного сина Франції та Європи Домініка Веннера глибоко вразив усіх небайдужих українців. Цей постріл та його жертва не має піти у небуття. Вони є сигналом до пробудження та очищення для всіх європейців.

Європа зобов’язана відродитись. Повернути собі істинне обличчя. Сьогодні в лиці Республіки Франція ми бачимо гіркий приклад наслідків тотальної глобалізації та лібералізму. Тож не дивно, що саме корінні французи знаходяться в авангарді боротьби проти кінцевого знищення базових засад Старої Європи. Ми віримо, що це лише початок великого відродження нашої цивілізації.

На знак поваги до героїчного минулого французького народу та надії на його славне майбутнє, ми хочемо нагадати йому про його традиційний символ fleur de lys. Чимало славетних сторінок пов’язано з сучасним трикольоровим прапором. Та все ж він є символом багатьох неоднозначних моментів в історії Франції. Крім того, сучасний антифранцузький режим використовує цей символ у своїх інтересах. Тому саме лілею, як символ чистоти та оновлення, ми підняли на щит на знак поваги до братньої нам Франції.

Ми закликаємо наших європейських братів та сестер: ФРАНЦУЗИ, ПРОКИНЬТЕСЬ!

venner(1)

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.